Leden

De leden van Sparkz op alfabetische volgorde.

Creatieve Muggen - Mevr. Chris Rabbers

Creatieve Muggen - Mevr. Chris Rabbers

Haarlem
Telefoon 06-8114.4230
E-mail Bzzz@CreatieveMuggen.nl
Website CreatieveMuggen.nl
Cypher Security - Dhr. Jurgen van Lent

Cypher Security - Dhr. Jurgen van Lent

Haarlem
Telefoon 023-527.7733
E-mail Jurgen.van.Lent@cypher.nl
Website Cypher.nl
Deelpunt / Dlpnt Adviesgroep - Dhr. Marc Kappers

Deelpunt / Dlpnt Adviesgroep - Dhr. Marc Kappers

Alkmaar
Telefoon 06 1232 9454
E-mail Marc@Dlpnt.nl
Website DLPNT.nl
Deelpunt / DLPNT Adviesgroep - Mevr Emma Wokke

Deelpunt / DLPNT Adviesgroep - Mevr Emma Wokke

Alkmaar
Telefoon 06 1133 0681
E-mail Emma@Dlpnt.nl
Website DLPNT.nl
Diamond Bridge Initiative - Mevr. Marianne Woolwich

Diamond Bridge Initiative - Mevr. Marianne Woolwich

Haarlem
Telefoon 06.2558.7149
E-mail Marianne@DiamondBridgeInitiative.nl
Website DiamondBridgeInitiative.com
Digiden - Automatisering voor het MKB - Dhr. Dennis Hofman

Digiden - Automatisering voor het MKB - Dhr. Dennis Hofman

Haarlem
Telefoon 0646187806
E-mail dennis@DigiDen.biz
Website Digiden.biz
DirectVerzenden - Dhr Jeroen van Hell

DirectVerzenden - Dhr Jeroen van Hell

Hoofddorp
Telefoon 06-4432.1028
E-mail Jeroen.VanHell@DirectVerzenden.nl
Website DirectVerzenden.nl
ditisABC- Dhr. Michel Goulmy

ditisABC- Dhr. Michel Goulmy

Hillegom
Telefoon 023-302.0409
E-mail Michel@ditisABC.nl
Website ditisABC.nl
Drost Technical Management BV. - Dhr. Frank Drost

Drost Technical Management BV. - Dhr. Frank Drost

Limmen
Telefoon 0251-672.519
E-mail Frank@DrostAdvice.nl
Website www.DrostAdvice.nl

Partners

Unissant Grafische Groep - dhr. Rob GulinckNetwerkgidsPro - dhr Savas AtilaLucrative Sales SupportNetwerkgids Nederland - Dhr. Rens TanisLandgoed Groenendaal, Heemstede - dhr. Hein UitendaalOnderneem In Kennemerland - Dhr. Henk van de WallGreen Multimedia - Dhr. Reinout KoolGoulmy Design & Fotografie - Mevr. Martine GoulmyBedrijf & Samenleving - Haarlem e.o. - Mevr. Marijke AukemaKadoburo - Dhr. Patrick Vergeer

Agenda

Datum: 11-05-2021

11/5: Sparkz NetwerkLunch- Brouwerskolkje Exclusief, Overveen

Meer informatie en aanmelden
Datum: 25-05-2021

25/5 Sparkz netwerkdiner - Landgoed Groenendaal, Haarlem

Meer informatie en aanmelden

Nieuws

Datum: 26-04-2021

Maandag 26 april: Netwerkdiner bij Landgoed Groenendaal

Maandag 26 april: Sparkz diner bij Landgoed Groenendaal, Heemstede. Normaal zijn de Sparkz Networking diners op de laatste dinsdag van de maand. Echt... Lees verder
Datum: 20-02-2021

30 maart 2021: Netwerkdiner bij Landgoed Groenendaal, Heemstede

Op dinsdag 30 maart 2021 is het eerstvolgende Netwerkdiner van Sparkz. Er blijkt een enorme 'netwerk-honger' te zijn; op dit moment (20/2) zijn er al... Lees verder
Datum: 11-08-2020

11/8 Zalige Zomerborrel bij Brouwerskolkje, Overveen

Zalige Zomer Borrel - 11/8/20 Brouwerskolkje, Overveen Lees verder

Sparkz Networking | Connecting, Inspiring & Creating