Leden

De leden van Sparkz op alfabetische volgorde.

Activados International - Dhr. Pieter Baeten

Activados International - Dhr. Pieter Baeten

Hoofddorp
Telefoon 0031 850 205 20
E-mail Pieter.Baeten@Activados.nl
Website Activados.nl
African Projects - Dhr. Baud Schoenmaeckers

African Projects - Dhr. Baud Schoenmaeckers

Haarlem
Telefoon 06-5474.5948
E-mail baud@synergoscommunicatie.nl
Website
Arckus - dhr. Marc Kol

Arckus - dhr. Marc Kol

Hoofddorp
Telefoon 06-1876.1683
E-mail Marc.Kol@arckus.nl
Website Arckus.nl
Bank J. Safra Sarasin | Sustainable Private Banking since 1841 | - Dhr. Eduard Holtz

Bank J. Safra Sarasin | Sustainable Private Banking since 1841 | - Dhr. Eduard Holtz

Amsterdam
Telefoon 06-1319.0248
E-mail Eduard.Holtz@JSafraSarasin.com
Website jsafrasarasin.com
Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Desiree Terwee

Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Desiree Terwee

Haarlem
Telefoon 06 3424 8772
E-mail Desiree@BedrijfEnSamenleving.nl
Website BedrijfenSamenleving.nl
Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Marijke Aukema

Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Marijke Aukema

Haarlem
Telefoon 06 1459 4052
E-mail Marijke@BedrijfEnSamenleving.nl
Website BedrijfenSamenleving.nl
Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Petra Jenz

Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Petra Jenz

Haarlem
Telefoon 06 2888 1938
E-mail Petra@BedrijfEnSamenleving.nl
Website BedrijfenSamenleving.nl
Best Administraties - Mevr. Marijke Dijt

Best Administraties - Mevr. Marijke Dijt

Hoofddorp
Telefoon 0636122410
E-mail Marijke@BesteAdministraties.nl
Website BestAdministraties.nl
Big Fiv5 | Live . Communication . Events - Dhr. Jaap van Andel

Big Fiv5 | Live . Communication . Events - Dhr. Jaap van Andel

Heemstede
Telefoon 06-2270.2337
E-mail Hello@BigFiv5.nl
Website BigFiv5.nl
Brainboks - Dhr. Eric Fielmich

Brainboks - Dhr. Eric Fielmich

Wormerveer
Telefoon 06.5474.3923
E-mail Eric@Brainboks.nl
Website Brainboks.nl

Partners

Netwerkgids Nederland - Dhr. Rens TanisBedrijf & Samenleving - Haarlem e.o. - Mevr. Marijke AukemaGreen Multimedia - Dhr. Reinout KoolLucrative Sales SupportGoulmy Design & Fotografie - Mevr. Martine GoulmyLandgoed Groenendaal, Heemstede - dhr. Hein UitendaalOnderneem In Kennemerland - Dhr. Henk van de WallNetwerkgidsPro - dhr Savas AtilaUnissant Grafische Groep - dhr. Rob GulinckKadoburo - Dhr. Patrick Vergeer

Agenda

Datum: 26-01-2021

Uitgesteld! 26-1-2021: Sparkz Netwerkdiner bij Restaurant bij Qunis, Lijnden

Meer informatie en aanmelden
Datum: 09-02-2021

9-2-21: Sparkz netwerkborrel - Paviljoen Loef, Waarderpolder, Haarlem

Meer informatie en aanmelden
Datum: 23-02-2021

Sparkz Netwerkdiner - bij Landgoed Groenendaal, Heemstede

Meer informatie en aanmelden

Nieuws

Datum: 11-08-2020

11/8 Zalige Zomerborrel bij Brouwerskolkje, Overveen

Zalige Zomer Borrel - 11/8/20 Brouwerskolkje, Overveen Lees verder
Datum: 17-03-2020

'What the Hack' - workshop over preventie van Hacken / Cybercrime 17-3-20.

'What the Hack' - workshop over preventie van Hacken / Cybercrime 17-3-20 - aanvang 16.30 u. Vijf experts hebben de krachten gebundeld voor een prakt... Lees verder
Datum: 10-12-2019

Workshop Presenteren en Pitchen 10/12 - Wapen van Kennemerland, Haarlem

Workshop Presenteren en Pitchen 10/12 - Wapen van Kennemerland, Haarlem - aanvang 13.00 u tot 16.30 u.  Door Paul Bierman, Entertrainer - www.En... Lees verder

Sparkz Networking | Connecting, Inspiring & Creating