Leden

De leden van Sparkz op alfabetische volgorde.

Activados International - Dhr. Pieter Baeten

Activados International - Dhr. Pieter Baeten

Hoofddorp
Telefoon 0031850 205 200
E-mail Pieter.Baeten@Activados.nl
Website Activados.nl
African Projects - Dhr. Baud Schoenmaeckers

African Projects - Dhr. Baud Schoenmaeckers

Haarlem
Telefoon 06-5474.5948
E-mail baud@synergoscommunicatie.nl
Website
Arckus - dhr. Marc Kol

Arckus - dhr. Marc Kol

Hoofddorp
Telefoon 06-1876.1683
E-mail Marc.Kol@arckus.nl
Website Arckus.nl
Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Desiree Terwee

Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Desiree Terwee

Haarlem
Telefoon 06 3424 8772
E-mail Desiree@BedrijfEnSamenleving.nl
Website BedrijfenSamenleving.nl
Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Marijke Aukema

Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Marijke Aukema

Haarlem
Telefoon 06 1459 4052
E-mail Marijke@BedrijfEnSamenleving.nl
Website BedrijfenSamenleving.nl
Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Petra Jenz

Bedrijf & Samenleving Haarlem e.o. - Mevr. Petra Jenz

Haarlem
Telefoon 06 2888 1938
E-mail Petra@BedrijfEnSamenleving.nl
Website BedrijfenSamenleving.nl
Best Administraties - Mevr. Marijke Dijt

Best Administraties - Mevr. Marijke Dijt

Hoofddorp
Telefoon 0636122410
E-mail Marijke@BesteAdministraties.nl
Website BestAdministraties.nl
Big Fiv5 | Live . Communication . Events - Dhr. Jaap van Andel

Big Fiv5 | Live . Communication . Events - Dhr. Jaap van Andel

Heemstede
Telefoon 06-2270.2337
E-mail Hello@BigFiv5.nl
Website BigFiv5.nl
Blue Hub - Dhr. Erick van der Spek

Blue Hub - Dhr. Erick van der Spek

Haarlem
Telefoon 0614172049
E-mail Erick@Blue-Hub.nl
Website Blue-Hub.nl
Blue Hub - Mevr. Natasja van der Spek

Blue Hub - Mevr. Natasja van der Spek

Haarlem
Telefoon 06-1079.0212
E-mail Natasja@Blue-Hub.nl
Website Blue-Hub.nl

Partners

Bedrijf & Samenleving - Haarlem e.o. - Mevr. Marijke AukemaUnissant Grafische Groep - dhr. Rob GulinckNetwerkgidsPro - dhr Savas AtilaGoede Zaken - Dhr. Johan TempelaarLucrative Sales SupportStichting OndernemersklankbordNetwerkgids Nederland - Dhr. Rens TanisLandgoed Groenendaal, Heemstede - dhr. Hein UitendaalGoulmy Design & Fotografie - Mevr. Martine GoulmyOnderneem In Kennemerland - Dhr. Henk van de WallGreen Multimedia - Dhr. Reinout KoolKadoburo - Dhr. Patrick Vergeer

Agenda

Datum: 26-10-2021

26/10: Sparkz Netwerkdiner bij ML Restaurant Haarlem (aanvang 18 u.)

Meer informatie en aanmelden
Datum: 09-11-2021

9/11: Sparkz Netwerkborrel bij Sligro Haarlem. Aanvang 17.30 u.

Meer informatie en aanmelden
Datum: 30-11-2021

30/11; Sparkz Netwerkdiner bij Landgoed Groenendaal, Heemstede

Meer informatie en aanmelden
Datum: 14-12-2021

14/12: Sparkz netwerkborrel & rondleiding bij het Kunstcentrum Haarlem

Meer informatie en aanmelden

Nieuws

Datum: 26-04-2021

Maandag 26 april: Netwerkdiner bij Landgoed Groenendaal

Maandag 26 april: Sparkz diner bij Landgoed Groenendaal, Heemstede. Normaal zijn de Sparkz Networking diners op de laatste dinsdag van de maand. Echt... Lees verder
Datum: 20-02-2021

30 maart 2021: Netwerkdiner bij Landgoed Groenendaal, Heemstede

Op dinsdag 30 maart 2021 is het eerstvolgende Netwerkdiner van Sparkz. Er blijkt een enorme 'netwerk-honger' te zijn; op dit moment (20/2) zijn er al... Lees verder
Datum: 11-08-2020

11/8 Zalige Zomerborrel bij Brouwerskolkje, Overveen

Zalige Zomer Borrel - 11/8/20 Brouwerskolkje, Overveen Lees verder

Sparkz Networking | Connecting, Inspiring & Creating